.

כמעט שם! אנא מלא את הטופס לגישה מידית!

מלא את הטופס ותוכל להתחיל מיד!

קורס השקעות בבורסה למתחילים במתנה

רוצים להגדיל את כספכם בצורה אחראית ובטוחה? מעוניינים ליצור הכנסה פסיבית בדרך סולידית? או שאתם מחפשים את הריגוש שבלנצח את השוק בצורה עקבית ולאורך שנים?

הדרכה אינטרנטית בת 10 שיעורים תחשוף בפניכם את מאחורי הקלעים של מכונת יצור הכסף המשוכללת בעולם. הלימוד נעשה בשפה פשוטה וקלה להבנה ומתאים גם לחסרי רקע פיננסי

בסיום הקורס תהיה לכם הבנה בסיסית לגבי הנושאים הבאים:

כך תרוויחו יותר ותחסכו מאות אלפי שקלים

אנשים חושבים שהשקעות זה מסובך. לכן הם משאירים את ניהול הכסף שלהם בידיים של מנהלי השקעות מקצוענים. תמורת זה הם משלמים לאורך השנים מאות אלפי שקלים בדמי ניהול. האירוניה היא שבשנים האחרונות הוכח שעם הבנה בסיסית בלבד כל אחד יכול להשיג תשואות גבוהות יותר מאשר 96% מאותם מקצוענים וגם לחסוך הרבה מדמי הניהול היקרים.

חשבו על זה כך:

האם הייתם משלמים 300,000 שקלים למישהו שיצחצח לכם שיניים או שיקשור לכם את שרוכי הנעליים ל 30 השנים הבאות - ועוד יעשה זאת כנראה פחות טוב מכם?

בורסה זה הימורים!

האמת היא שהבורסה מסוכנת כמו שאוטו זה דבר מסוכן:  תלוי מי נוהגים ואיך. זה מסוכן למי שלא יודעים מה שהם עושים ועוברים על החוקים הבסיסיים.

בקורס תגלו שיטה בטוחה ופשוטה (הרבה יותר קלה מאשר ללמוד לנהוג), שבהשקעה חד-פעמית של מספר שעות עבודה, תניב לכם רווחים גדולים ללא כל סיכון.

לדוגמה אם הייתם משקיעים בשיטה הזו רק 180 שקלים בחודש ב 30 השנים האחרונות אז היום היו לכם קצת יותר ממיליון שקלים בממוצע. וכל זה בלי לעשות כמעט כלום במשך כל התקופה וללא כל סיכון.

מוכנים לעלות רמה?

רוצים לראות מה עוד הבורסה יודעת לעשות? בשוק ההון משקיעים שלומדים יותר גם מתוגמלים יותר. אין עוד מקום בו האמירה 'ידע שווה כוח' כל כך נכונה.

בקורס תלמדו בנוסף על 3 טכניקות השקעה שבעזרת ידע רחב יותר ומספר שעות עבודה בשבוע עשויות היו להפוך את אותם 180 שקלים בחודש ל 32 מיליון שקלים בתום 30 השנה!

בהדרכה תתוודעו ל 6 משקיעים מפורסמים שהשיגו כזו תשואה בממוצע ב 30 השנים האחרונות. ונכון! זה דורש הבנה עמוקה בהשקעות ובניהול סיכונים והמון משמעת וניסיון. 

אז איך לדעת מה נכון לי?

בניית תיק השקעות נכון זה עניין מאד אישי. לכל אדם יש צרכים שונים ויכולות שונות.

יש מי שמשקיע כדי לחסוך לפנסיה, והאחרת משחקת עם הון נזיל. יש מתחיל שאוהב ללכת על בטוח והאחרת חובבת סיכונים וסיכויים מנוסה. יש מי שצריכה את הכסף רק עוד 30 שנים והאחר בעוד 5-10 שנים. 

בניית תיק השקעות טוב זה המדע של התאמת דרכי ההשקעה הקיימות לצרכים האישיים וליכולות המתפתחות שלכם. המשקיעים שתהיו עוד 3 שנים זה לא מי שאתם היום. אבל זה  תמיד מתחיל מרכישת השכלה בסיסית בתחום.

בין נושאי הקורס: 

מושגי היסוד הכי חשובים בשוק ההון מוסברים בשפה פשוטה וברורה לכל אדם

10 דרכי ההשקעה הקיימות בשוק ההון

איך יודעים מתי נכון לחסוך ומתי נכון להשקיע?

איך בפועל קונים ומוכרים מניות, אג"ח, קרנות וכו'

איך מחליטים מתי הכי נכון להיכנס לשוק ההון

מהו הכוח הכלכלי שאיינשטיין כינה "הפלא השמיני של העולם" ואיך לרתום אותו לעשיית כסף רב

איך מנהלים סיכונים כדי למקסם את סיכויי ההצלחה של ההשקעה

מה ההבדל בין מניות לאגרות חוב, בין קרנות סל לקרנות נאמנות וכו'..

המדריך שלכם בקורס - עידו חדד

מומחה בתחומי המסחר, ההשקעה וההדרכה בשוק ההון

משך הקורס: כשעתיים

מחולק ל 10 שיעורי וידאו קצרים וברורים המשודרים ישירות לנייד או למחשב שלכם

עלות הקורס: 300 ש"ח חינם

אנחנו ב GMONEY מאמינים שבמציאות של היום השכלה פיננסית בסיסית היא זכותם של כל אחת ואחד ושהבנה של השוק שבו מתנהלים כל הכספים החשובים בחיינו היא כורח. לכן אנחנו לא גובים, ולעולם גם לא נגבה, כסף על הידע הבסיסי הזה

מלאו את הטופס ונשלח אליכם מיד את קישור הכניסה לקורס (לנייד) ואת פרטי ההתחברות האישיים (למייל)

מבטיחים לשלוח רק תכנים מעניינים ורלוונטיים ולא להעביר את פרטיך לגורם אחר! בהרשמך את/ה מאשר/ת לנו ליצור איתך קשר במייל ו/או במספר הטלפון. תמיד תוכל/י להסיר את עצמך מרשימת השיווק שלנו.

למי מיועד הקורס? הקורס מתאים לכם:

אם יש לכם כספים שמושקעים בקרן פנסיה, קרן השתלמות, קופת גמל או ביטוח מנהלים (אפילו אם לא ידעתם שהכספים הללו מושקעים בבורסה)

אם יש לכם תיק השקעות שמנוהל ע"י בית השקעות ואתם רוצים לפחות להבין מה קורה שם אם לא לעבור לנהל אותו בעצמכם ולחסוך מאות אלפי שקלים

אם אתם נוהגים להשקיע בתחומים אחרים (נדל"ן, עסקים או אינטרנט) ואתם רוצים לנהל סיכונים בחכמה ולגוון את תיק ההשקעות שלכם

אם קיבלתם סכום חד פעמי - מענק, ירושה וכד' - ואתם רוצים להשקיע אותו לטווח ארוך

אם יש לכם עודף קטן או גדול בסוף כל חודש שאתם מיעדים לחסכון ואתם רוצים להפוך אותו לחסכון גדול במרוצת הזמן

אם יש לכם כסף ששוכב בבנק ומפסיד מערכו עם הזמן

אם אתם רוצים לחסוך לאירועים עתידיים גדולים - לימודים של הילדים, עזרה ברכישת דירה, חתונה, טיול גדול או לפרישה שלכם
וכמובן אם אתם פשוט מתעניינים בתחום ומחפשים דרך פשוטה וברורה להתחיל להבין בו יותר

GMONEY

GMONEY ו/או מי מטעמה אינם עוסקים בייעוץ השקעות, ניהול תיקים ו/או כל ייעוץ פיננסי אחר. התכנים באתר , או בדוא"ל המוגש כאן, אינם מהווים ייעוץ מקצועי ו/או המלצה לביצוע פעולות בניירות ערך, ואין לראות בהם תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו הייחודיים של כל אדם. כל המסתמך על המידע באתר או בדוא"ל המוגש כאן, מבלי להיוועץ באיש מקצוע עושה זאת על דעתו ועל אחריותו בלבד. אין בתכנים באתר ו/או במוצג בדוא"ל, כדי להבטיח רווח, או תשואה, מכל סוג שהוא. יובהר, ויודגש כי כל ההחלטה בדבר השקעה מכל סוג שהיא, במידה ונעשתה לאחר לימוד תכני האתר היא על אחריותו של המשתמש בלבד

כל הזכויות שמורות © 2017-2018

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.